DUALMODE

LASER DUALMODE®

posiada niepowtarzalny system podwójnego impulsu, dzięki czemu jednocześnie zachodzą procesy odparowywania i koagulacji tkanki przy jednym strzale. Zwiększa to efekt pozabiegowego uszkodzenia termicznego i poprawia proces stymulacji kolanu głęboko w skórze tak, by osiągnąć tak samo korzytne efakty jak stosowaniu laserów CO 2. Jednak w porównaniu z laserem CO 2 DualMode oferuje zabiegi o zmniejszonym ryzyku komplikacji i działań niepożądanych oraz krótszym okresie rekonwalescencji. Nowy zoptymalizowany system mikrofrakcjonowania laserowego umożliwia generowanie mniejszej wiązki o większej gęstości energii, co powoduje wzrost irradiacji (natężenia) promieniowania przy strzale DualMode. To z kolei prowadzi do głębszej penetracji przy mniejszym ryzyku hiperpigmentacji.

Peeling laserowy:
wysoka absorpcja lasera przez wodę przy długości fali 2940nm w połączeniu z jednoczesnym działaniem ablacyjnym (300-500nm) skutkuje kontrolowanym leczeniem określonego obszaru zabiegowego przy minimalnym czasie rekonwalescencji.

DualMode INLIFT::
to nowa technologia umożliwiająca działanie laserem od wnętrza jamy ustnej i ma na celu ujędrnienie (stymulacja kolagenu za pomocą użycia głowicy od wnętrza śluzówek jamy ustnej) oraz lifting skóry twarzy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, bez okresu rekonwalescencji i daje doskonałe efekty terapeutyczne.

Głowica DUALMODE®:
jest przeznaczona do ablacyjnych zabiegów laserowych z wykorzystaniem lub bez wykorzystania opcji frakcjonowania, frakcyjnego resurfacingu, foto-odmładzania oraz stymulacji kolagenu, aby leczyć i redukować: płytkie i głębsze zmarszczki, blizny (atroficzne, hipertroficzne, potrądzikowe, pourazowe oraz chirurgiczne), rogowacenie, brodawki, dla powierzchownej waporyzacji tkanki, koagulacji oraz ablacji.Image placeholder
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O DUALMODE


Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj rekomenduje się wykonanie jednego do trzech zabiegów, jednak należy pamiętać, że całkowita liczba zabiegów zależy od wskazań i intensywności leczenia.

Kiedy widać pierwsze rezultaty?
W zależności od zabiegu – efekt jest widoczny kilka dni do miesiąca czasu po wykonaniu zabiegu. Zazwyczaj całkowita poprawa kondycji skóry i redukcja zmian powinna nastąpić w ciągu dwóch do sześciu tygodni po zakończeniu terapii (związane jest to z postępującym w czasie procesem neokolagenezy i całkowitej odnowy komórkowej).

Czy zabiegi są bolesne?
Większość pacjentów zgłasza jedynie niewielkie uczucie kłucia i intensywnego rozgrzania czy gorąca w obszarze poddawanym zabiegowi i tylko podczas strzału wiązki lasera. W niektórych przypadkach zabieg może powodować wyraźny dyskomfort.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?
Najczęściej po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i uczucie rozgrzania skóry (lekkie do umiarkowanego). Skóra poddana zabiegowi jest znacznie bardziej wrażliwa niż zazwyczaj. Może pojawić się obrzęk. Miejsca poddane zabiegowi przez pewien czas mogą pozostać aczerwienione i odcinać się od otaczającej skóry.

Czy zalecana jest specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu?
Oprócz ochrony przeciwsłonecznej lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków.

KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJE TECHNOLOGIA DUALMODE

RESURFACING FRAKCYJNY
Remodeling skóry, odmładzanie frakcyjne do redukcji wiotkości skóry, bruzd, głębokich zmarszczek i blizn.

INLIFT DLA LASEROWEGO LIFTINGU

Zabieg wykonywany od wewnętrznej strony jamy ustnej. Efekt liftingu i poprawa napięcia skóry w okolicy wokół ust i na policzkach oraz redukcja drobnych linii i zmarszczek.

PEELING LASEROWY

Powierzchniowe złuszczanie skóry w celu redukcji różnych zmian skórnych, poprawy ogólnej kondycji i wyglądu skóry.